מי אנחנו

מעבדות היקארי הינה חברה מובילה בתחום מחקר ופיתוח מוצרי אסתטיקה רפואית ומוצרי קוסמטיקה מקצועיים. מדעני החברה ביחד עם צוות מדענים עטורי פרסים מהאוניברסיטה העברית שקדו על פיתוחים שהניבו פטנטים ייחודיים בתחום מניעת הזדקנות. המצאות אלה מהוות פריצת דרך של ממש, ומביאות את עולם הקוסמטיקה לדור הבא של אנטי-אייג‘ינג. לא עוד טיפול בסימפטומים של ההזדקנות כגון קמטים, רפיון העור, פיגמנטציה, אלא טיפול אמיתי בהזדקנות עצמה. בפעילות זו החברה מהווה חלוצה בקנה מידה עולמי. באופן הזה החברה מצליחה לספק ללקוחותיה לאורך זמן את התכשירים היעילים, והמתקדמים ביותר בעולם הקוסמטיקה. תכשירים אשר מתוכננים להגיע לשכבות העמוקות של העור ולטפל בבעיות היסודיות של הזדקנות העור.

החברה מייצאת למדינות רבות באירופה כמו צרפת, בריטניה, איטליה, רוסיה,פולין, אוקראינה, אסטוניה, לטביה, ליטא, פורטו ריקו, וכן למדינות במזרח הרחוק כמו סין, וייטנאם.

הייצור של מוצרי החברה מתבצע בתנאים מחמירים, תוך הקפדה על איכות ואחריות לסביבה (PLANET FRIENDLY). בכל שלבי הפיתוח והייצור לא נעשה שימוש בבעלי חיים. כל המוצרים הינם ממקור צמחי (VEGAN TOTALLY).

בנוסף לפעילות בתחום לונגביטי, החברה הינה מובילה עולמית בתחום המזותרפיה.

החברה מפתחת ומשווקת תכשירים קוסמטיים ומכשירים למזותרפיה לשוק המקצועי (רופאים וקוסמטיקאיות). החברה קנתה לעצמה בתוך זמן קצר מעמד של החברה המובילה בתחום זה, פורצת דרך וחדשנית. המוצרים המשווקים על ידי החברה ורשומים בסימנים מסחריים מזו-קוקטייל ומזו-רולר, הפכו לשמות של מותגי איכות בשוק.

טיפולים חדשניים

חברת היקארי מפתחת טכנולוגיות חדישות לתחום המזותרפיה, ובעלת מוניטין של חברה מובילה, פורצת דרך וחדשנית. 

סדרת ה- MESO-COCKTAILS נותנת מגוון אפשרויות ומספקת פתרון בהתאמה אישית לטיפולי מזותרפיה מתקדמים.

כל המזו-קוקטיילים מכילים את קומפלקס המזותרפיה NFMC-30.

הקומפלקס מהווה הבסיס של פורמולות המוצרים, והוא מצוי בריכוז גבוה במזו-קוקטלים. הקומפלקס ייחודי הן בהרכב החומרים הפעילים והריכוזים שלהם, והן בשל הפורמולה החדשנית המאפשרת את אריזתם בקפסולות זעירות. החומרים שבקומפלקס מספקים הרכב מאוזן של מינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו, חומצה היאלורונית, נוגדי חמצון וחומרים נוספים המהווים ביחד "המזון של העור".
אריזת החומרים בתוך קפסולות זעירות מתאפשרת בזכות פיתוח חדשני של מיקרו-אמולסיה, המחברת את כל אותם מרכיבים בכדורונים זעירים המגיעים לגדלים ננומטריים. מסיבה זו החומרים הפעילים שבמוצרים חדירים יותר לעור ומגיעים לשכבות העמוקות, ועקב כך גוברת מאוד היעילות של המוצרים.

טכנולוגיות מתקדמות

חברת היקארי משלבת במוצריה טכנולוגיה חדישה שפותחה על ידי מדעני החברה להחדרת מרכיבים פעילים אל השכבות העמוקות של העור.

על פיתוח הטכנולוגיה עמלו במשך שנים חוקרים, כימאים וביולוגים ישראלים.
בפיתוח המוצרים הושם דגש על כושר חדירה מקסימלי של חומרים פעילים לעומק
העור, על מנת לספק תוצאות מוכחות מיידיות וארוכות טווח.
למעלה מ-150 מרכיבים פעילים, אשר יובאו ונבחרו בקפדנות על ידי מומחי מעבדות היקארי במטרה להילחם בתהליכי הזדקנות העור.

חברת היקארי גם מפתחת מרכיבים פעילים. החברה מתמקדת בפיתוחים שמקורם בתגליות מדעיות מתחום הארכת חיים. זאת כדי לייצר מוצרים שלא מכוונים רק לטיפול בסימפטומים של הזדקנות (כמו קמטים, רפיון, כתמי גיל), אלא בהזדקנות עצמה של הגוף כולו והעור בכללו.

בפעילות זו החברה מהווה חלוצה עולמית. הפיתוח מבוצע על ידי מדעני החברה ביחד עם מדענים עטורי פרסים מהאוניברסיטה העברית.

סדרות ייחודיות

סדרות המוצרים של מעבדות היקארי מבוססות על הפיתוחים החדשניים ביותר בתחום מניעת ההזדקנות. תכשירי החברה מתוכננים להגיע לשכבות העמוקות של העור ולטפל בבעיות היסודיות של הזדקנות העור.

סדרת "מעיין הנעורים" מתבססת על הפטנט הבלעדי של החברה בתחום מניעת הזדקנות והארכת תוחלת חיים, תוצר של שיתוף פעולה פורה בין מעבדות החברה לאוניברסיטה העברית בירושלים. הסדרה מתבססת על יתרונותיה של המולקולה המהפכנית Nicotinamide Riboside NR הידועה בתחום אריכות החיים Longevity וגם ביכולת שיפור הריכוז, המטבוליזם, איכות השינה ועוד.

ליווי אישי ומקצועי

כל קוסמטיקאית ורופא המצטרף אל משפחת היקארי מקבל ליווי ותמיכה מקצועית על ידי מחלקת ההדרכה בחברה. המדריכה מלווה את הקוסמטיקאית לאורך כל הדרך והצמיחה המקצועית. שאלות, טיפים והדרכות הן עניין שבשגרה.

החברה מרכזת את הידע העדכני ביותר בתחום והיא מבצעת הדרכות שוטפות לרופאים וקוסמטיקאיות. 

דילוג לתוכן